Team

Ons team bestaat uit een clusterdirecteur, een locatiedirecteur, een intern begeleider en leerkrachten. Een aantal leerkrachten heeft een specialisatie o.a. op het gebied van gedrag, taal en lezen, rekenen, meerbegaafdheid, het jonge kind, ICT, Engels en cultuur. Het team wordt ondersteund door een administratief en een facilitair medewerker.

Namen en e-mailadressen teamleden schooljaar 2019-2020:

Clusterdirecteur: Diederik Schakelaar d.schakelaar@veluwseonderwijsgroep.nl

Locatiedirecteur: Nicole Horstink n.horstink@cvanleeuwen.nl

Intern begeleider: Anke Weustenenk ib@cvanleeuwen.nl

Leerkrachten:

Groep 1/2A juf Sanne Elshof (di, wo) en juf Natalie Kamperman (ma, do, vr)

Groep 1/2B juf Brenda Pruissen (ma, di, do, vr) en juf Sanne Elshof (do, vr)

Groep 3 juf Martine Völke (ma, di) en juf Willemijn Derksen (wo, do, vr)

Groep 4 juf Amber Elijzen (hele week)

Groep 5 juf Maureen Rouwenhorst (ma, di,) en juf Kim Zandkuijl)*) (wo, do, vr)

Groep 6 juf Sabrina van den Anker (hele week)

Groep 7 juf Sanne van der Sluis (ma, di) en juf Hedwig Oudbier (wo, do, vr)

Groep 7/8 juf Marion Frederiks (hele week)

* Juf Kim Zandkuijl gaat meteen na de zomervakantie met zwangerschapsverlof, zij wordt vervangen door meester Frank Rouwenhorst

E-mailadressen leerkrachten
Natalie Kamperman n.kamperman@veluwseonderwijsgroep.nl
Sanne Elshof s.elshof@veluwseonderwijsgroep.nl
Maureen Rouwenhorst m.rouwenhorst@veluwseonderwijsgroep.nl
Kim Zandkuijl k.zandkuijl@veluwseonderwijsgroep.nl
Willemijn Derksen w.derksen@veluwseonderwijsgroep.nl
Amber Elijzen a.elijzen@veluwseonderwijsgroep.nl
 Brenda Pruissen b.pruissen@veluwseonderwijsgroep.nl
Marion Frederiks m.frederiks@veluwseonderwijsgroep.nl
Martine Volke m.volke@veluwseonderwijsgroep.nl
Sanne van der Sluis s.vandersluis@veluwseonderwijsgroep.nl
Frank Rouwenhorst f.rouwenhorst@veluwseonderwijsgroep.nl
 Sabrina van den Anker s.vandenanker@veluwseonderwijsgroep.nl
Hedwig Oudbier- van Vliet h.oudbier@veluwseonderwijsgroep.nl

Administratie:

Jolanda Hafkamp administratie@cvanleeuwen.nl

C. van Leeuwenschool

H.A. Lorentzstraat 1
6961 XK Eerbeek

telefoon:
(0313) 65 17 76

e-mail:
directie@cvanleeuwen.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep