Team

Ons team bestaat uit een directeur, een intern begeleider en leerkrachten. Een aantal leerkrachten heeft een specialisatie o.a. op het gebied van gedrag, taal en lezen, rekenen, meerbegaafdheid, het jonge kind, ICT, Engels en cultuur. Het team wordt ondersteund door een administratief en een facilitair medewerker.

Namen en e-mailadressen teamleden schooljaar 2020-2021:

Directeur: Nicole Horstink n.horstink@cvanleeuwen.nl

Intern begeleider: Anke Weustenenk ib@cvanleeuwen.nl

Leerkrachten:

Groep 1/2A  juf Brenda Pruissen (ma, di, wo) en Sanne Elshof (do, vr)

Groep 1/2B  start november 2020

Groep 3 juf Martine Völke (ma, di), juf Sanne Elshof (wo) en juf Willemijn Derksen (do, vr)

Groep 4 juf Amber Elijzen (hele week)

Groep 5 juf Sanne v.d. Sluis (ma, di,) en juf Kim Zandkuijl) (wo, do, vr)

Groep 6 juf Merit Binnekade (ma, di) en juf Hedwig Oudbier (wo, do, vr)

Groep 7 juf Sabrina van den Anker (hele week)

Groep 8 juf Marion Frederiks (hele week)

Extra inzet leerkrachten

Bianca Smies (2 dagen) en Merit Binnekade (1 dag)

E-mailadressen leerkrachten
Merit Binnekade m.binnekade@veluwseonderwijsgroep.nl
Sanne Elshof s.elshof@veluwseonderwijsgroep.nl
Bianca Smies b.smies@veluwseonderwijsgroep.nl
Kim Zandkuijl k.zandkuijl@veluwseonderwijsgroep.nl
Willemijn Derksen w.derksen@veluwseonderwijsgroep.nl
Amber Elijzen a.elijzen@veluwseonderwijsgroep.nl
 Brenda Pruissen b.pruissen@veluwseonderwijsgroep.nl
Marion Frederiks m.frederiks@veluwseonderwijsgroep.nl
Martine Volke m.volke@veluwseonderwijsgroep.nl
Sanne van der Sluis s.vandersluis@veluwseonderwijsgroep.nl
Sabrina van den Anker s.vandenanker@veluwseonderwijsgroep.nl
Hedwig Oudbier- v.Vliet  h.oudbier@veluwseonderwijsgroep.nl

Administratie:

Jolanda Hafkamp administratie@cvanleeuwen.nl

C. van Leeuwenschool

H.A. Lorentzstraat 1
6961 XK Eerbeek

telefoon:
(0313) 65 17 76

e-mail:
directie@cvanleeuwen.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep