Team

Ons team bestaat uit een clusterdirecteur, een locatiedirecteur, een intern begeleider en leerkrachten. Een aantal leerkrachten heeft een specialisatie o.a. op het gebied van gedrag, taal en lezen, rekenen, meerbegaafdheid, het jonge kind, ICT, Engels en cultuur. Het team wordt ondersteund door een administratief en een facilitair medewerker.

Namen en e-mailadressen teamleden schooljaar 2018-2019:

Clusterdirecteur: Diederik Schakelaar d.schakelaar@veluwseonderwijsgroep.nl

Locatiedirecteur: Nicole Horstink n.horstink@cvanleeuwen.nl

Intern begeleider: Anke Weustenenk ib@cvanleeuwen.nl

Leerkrachten:

Groep 1/2A juf Brenda Pruissen (ma, di, wo) en juf Natalie Kamperman (do, vr)

Groep 1/2B juf Marjo Bandringa (ma*, di, do, vr) en juf Brenda Baas (wo)

Groep 3 juf Martine Völke (ma, di) en juf Willemijn Derksen (wo, do, vr)

Groep 4 juf Maureen Rouwenhorst (ma, di) en juf Kim Zandkuijl (wo, do, vr)

Groep 5 juf Jolanda v.d. Brink (ma, di, vr) en juf Bianca Smies (wo, do)

Groep 6 juf Brenda Baas (ma, di) en juf Hedwig Oudbier (wo, do, vr)

Groep 6/7 juf Sabrina van den Anker (hele week)

Groep 8 juf Marion Frederiks (hele week)

* In groep 1-2B is juf  Marjo om de week op de maandag niet aanwezig, op die dagen staat juf Natalie Kamperman voor de groep

E-mailadressen leerkrachten
Natalie Kamperman n.kamperman@veluwseonderwijsgroep.nl
Marjo Bandringa m.bandringa@veluwseonderwijsgroep.nl
Maureen Rouwenhorst m.rouwenhorst@veluwseonderwijsgroep.nl
Kim Zandkuijl k.zandkuijl@veluwseonderwijsgroep.nl
Willemijn Derksen w.derksen@veluwseonderwijsgroep.nl
Jolanda van den Brink j.vdbrink@veluwseonderwijsgroep.nl
 Brenda Pruissen b.pruissen@veluwseonderwijsgroep.nl
Marion Frederiks m.frederiks@veluwseonderwijsgroep.nl
Martine Volke m.volke@veluwseonderwijsgroep.nl
Brenda Baas b.baas@veluwseonderwijsgroep.nl
 Sabrina van den Anker s.vandenanker@veluwseonderwijsgroep.nl
Hedwig Oudbier- van Vliet h.oudbier@veluwseonderwijsgroep.nl

Administratie:

Jolanda Hafkamp administratie@cvanleeuwen.nl

C. van Leeuwenschool

H.A. Lorentzstraat 1
6961 XK Eerbeek

telefoon:
(0313) 65 17 76

e-mail:
directie@cvanleeuwen.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep