Team

Ons team bestaat uit een directeur, een intern begeleider en leerkrachten. Een aantal leerkrachten heeft een specialisatie op bijvoorbeeld het gebied van gedrag, taal en lezen, rekenen, meerbegaafdheid, het jonge kind, ICT, Engels of cultuur. Het team wordt ondersteund door een administratief medewerker en een facilitair medewerker.

Namen en e-mailadressen teamleden schooljaar 2021-2022:

Directeur: Nicole Horstink n.horstink@cvanleeuwen.nl

Intern begeleider: Anke Weustenenk ib@cvanleeuwen.nl

Leerkrachten:

Groep 1/2A  juf Brenda Pruissen (ma, di, wo) en  juf Kim Heidenrijk (do, vr)

Groep 1/2B juf Kim Heidenrijk (ma, di) en juf Sanne Elshof  (wo, do, vr)

Groep 3 juf Martine Völke (ma, di, vr*) en juf Willemijn Derksen (wo, do, vr*)

Groep 4 juf Amber Elijzen (hele week)

Groep 5 juf Marieke Poppes (ma, di,) en juf Kim Zandkuijl) (wo, do, vr)

Groep 6 juf Sanne v.d. Sluis (ma, di, vr) en juf Bianca Smies (wo, do)

Groep 7 juf Sabrina van den Anker (hele week)

Groep 8 juf Marion Frederiks (hele week)

 

E-mailadressen leerkrachten
Sabrina van den Anker s.vandenanker@veluwseonderwijsgroep.nl
Willemijn Derksen w.derksen@veluwseonderwijsgroep.nl
Sanne Elshof s.elshof@veluwseonderwijsgroep.nl
Amber Elijzen a.elijzen@veluwseonderwijsgroep.nl
Kim Heidenrijk k.heidenrijk@veluwseonderwijsgroep.nl
Marion Frederiks m.frederiks@veluwseonderwijsgroep.nl
Marieke Poppes m.poppes@veluwseonderwijsgroep.nl
 Brenda Pruissen b.pruissen@veluwseonderwijsgroep.nl
Bianca Smies b.smies@veluwseonderwijsgroep.nl
Sanne van der Sluis s.vandersluis@veluwseonderwijsgroep.nl
Martine Volke m.volke@veluwseonderwijsgroep.nl
Kim Zandkuijl k.zandkuijl@veluwseonderwijsgroep.nl

Administratie:

Jolanda Hafkamp administratie@cvanleeuwen.nl

C. van Leeuwenschool

H.A. Lorentzstraat 1
6961 XK Eerbeek

telefoon:
(0313) 65 17 76

e-mail:
directie@cvanleeuwen.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep